Електромонтажне обладнання

             Інтернет-магазин електротоварів “Лемансо” м. Львів пропонує широкий асортимент товарів електромонтажного обладнання. Для того, щоб якісно та швидко здійснювати з’єднання кабелів, виконувати електричну ізоляцію, закріплювати проводки в стіні, загалом під час робіт зовнішньої і внутрішньої прокладки мереж необхідно використовувати різні види електромонтажних товарів. На нашому сайті Ви зможете знайти не лише монтажні вироби, але й інструменти, що слугують для їх встановлення. Серед товарів такого виду обладнання представлені дверні дзвінки, кнопки електричні, коробки під автомати, монтажні вироби, низьковольтне обладнання, патрони електричні, розетки і вимикачі та силові роз'єми.
             Особливою категорією електроприладів, які функціонують при напрузі електромережі не вище 1000 вольт, є низьковольтне обладнання. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів даної групи, а саме: автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, диференційні реле, модульні розетки та планки під автомати.
             В астортименті товарів також є з’єднювальні клеми, розподільні коробки, з’єднювальні шини, термозбіжні трубки, клемні планки та багато інших необхідних для монтажу приладь. Є у наявності різні види кнопок, вимикачі та тумблери. Ви можете побачити у нас ряд кнопок дзвінка, що призначені для з’єднання контактів для подачі сигналу на дзвінок.
             Пристрої для оперативного та безпечного підключення електроприладів до різного виду джерел живлення називаються силовими роз’ємами. Також Ви можете купити розетки із заземленням і без, одинарні та подвійні, герметичні розетки і накладні. Якщо ж розглядаєте вимикачі, то для вас представлені одинарні, подвійні і потрійні вимикачі, прохідні, проміжні та диммери - регулятори електричної потужності навантаження для регулювання яскравості світіння ламп.
             Обирайте дверні дзвінки на будь-який смак. Ви можете знайти на сайті «Lemanso» дзвінки різної форми, кольору та функціональності. Наші менеджери допоможуть обрати необхідний варіант та нададуть якісну консультацію щодо асортименту та характеристик продукції.   


0