Кнопки електричні в Інтернет магазині електротоварів


..

Кнопка дзвінка Lemanso LDB37 біла

У наявності

14 грн.

..

Кнопка дзвінка Lemanso / LMA331

У наявності

16 грн.

..
..
..
..

Кнопка кругла Lemanso біла / LMA095

У наявності

20 грн.

..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW30 6pin Виробник - Lemanso Код - LSW30&n..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW29 6pin Виробник - Lemanso Код - LSW29&n..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW28 3pin Виробник - Lemanso Код - LSW28&n..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW27 3pin Виробник - Lemanso Код - LSW27&n..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW26 6pin Виробник - Lemanso Код - LSW26&n..
Характеристики: Назва - Тумблер LSW25 6pin Виробник - Lemanso Код - LSW25&n..
Показано з 1 по 15 з 67 (всього 5 сторінок)
Кнопки електричні в Інтернет магазині електротоварів

            На нашому сайті представлені різні види кнопок, вимикачі та тумблери. Ви можете побачити у нас ряд кнопок дзвінка, що призначені для з’єднання контактів для подачі сигналу на дзвінок.           
            Існує багато різновидів кінцевих вимикачів для того, щоб періодично переривати або відновлювати струм в електричному ланцюзі. Тобто це певна частина провідного елементу, натискання на який призводить до керування пов’язаного з нею пристрою.           
            Кнопки управління - це пристрої, що спрацьовують в результаті переміщення рухомих контактів після натискання штовхача. Розрізняються за такими параметрами: тип і кількість контактів - від 1 до 4, що замикають і розмикають; форма штовхача; спосіб захисту від факторів зовнішнього середовища; написи і колір штовхача - різноманітні моделі. Для того, щоб поєднувати кнопки управління з розподільчими щитами їх виконують в різних кольорах (жовті, червоні, зелені, сині, чорні).
            Перемикачі – це пристрої, що з'єднують і роз'єднують електричні ланцюги. Вони мають два робочих положення: «включено» і «виключено». Представлений ряд перемикачів також відрізняється шириною, величиною, кольором та наявністю підсвічування.
            Тумблери — малі за розмірами механічні перемикачі, використовуються там, де не потребується часте перемикання. Це електронні компоненти, електромеханічні пристрої, що розмикають електричне коло або перемикають електричний струм з одного провідника на інший. 


0