Низьковольтне обладнання

Низьковольтне обладнання

            Особливою категорією електроприладів, які функціонують при напрузі електромережі не вище 1000 вольт, є низьковольтне обладнання. Ці товари отримують, перетворюють та розподіляють електроенергію в умовах низького вольтажу.
            Сьогодні тип товарів даної категорії набуває все більшої популярності у використанні як вдома, так і на виробництві. Оскільки низьковольтне обладнання є одним з основних приладів для захисту електромережі від усіляких замикань і перевантажень, його використання є просто необхідним.
            У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів даної групи, а саме: автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, диференційні реле, модульні розетки та планки під автомати. Досить популярні зараз автоматичні вимикачі, напруга яких під час роботи не перевищує 100 А. Вони є незамінними помічниками у справі захисту електромережі від коротких замикань. Їх можна використовувати у групових, розподільних та освітлювальних електричних мережах, що є досить зручно та практично.
            Також користуються попитом диференціальні автомати, основною задачею яких є подача та зняття електричної напруги за нормальних умов роботи та аварійне зняття напруги при високих показниках електроспоживання. Таким чином вони захищають мережу від пожеж та пов’язаних з нею нещасних випадків.


0