Патрони електричні


..
..
Характеристики: Название - Кабель с реостатом LM752-30 Производитель - Lemanso В..
Характеристики: Название - Кабель с реостатом LM752-20 Производитель - Lemanso В..
Показано з 1 по 15 з 63 (всього 5 сторінок)
Патрони електричні

Патрони електричні. Для фіксації різних видів ламп (світлодіодних, ламп розжарювання та енергозберігаючих), подачі для них живлення і для подальшої їх роботи слугують електричні патрони. Використання патрону завжди відбувається в умовах струмових навантажень, тому слід особливо уважно підходити до справи вибору відповідного його типу.

На нашому сайті представлені патрони з кераміки, пластику, алюмінію та бекеліту. Патрони з кераміки забезпечують якісну провідність з лампою та чудове з’єднання, високоякісний пластик вбереже від загорання, алюмінієвий патрон стане прекрасним доповненням до Вашого інтер’єру, а патрони з бекеліту відрізняються стійкістю до ударів та впливу температури.

Ви можете обрати будь-який патрон за технічними особливостями: з вилкою, з вимикачем, а також з прищепкою. У нас наявні як патрони, так і патрони-перехідники, подовжувачі до патронів. Перехіднки використовуються для переходу від одного типо-розміру в інший, який виробляють з таких же високоякісних термостійких матеріалів.

Існує буквенне позначення патронів, що використовуються для різних видів ламп: Е - з гвинтовим різьбленням для вкручування (Едісона) і G – штирьовий тип (з пружинними гніздами). Е27 – патрон «класичний», найпоширеніший тип для побутового освітлення, використовується для світлодіодних ламп та для ламп розжарювання. Для патронів Е14 необхідно купувати лампочки з цоколем Е14. Щоб більш потужно освітити великі приміщення чи вулиці підходять патрони Е40.  Для точкових світильників найчастіше використовують G4.0 та G5.3.


0