Розетки і вимикачі


..
Показано з 1 по 15 з 248 (всього 17 сторінок)
Розетки і вимикачі

Втомилися міняти неякісні розетки і вимикачі, куплені за низькою ціною на найближчому ринку? Ви не настільки багаті, щоб купувати дешеві неякісні речі?

Інтернет-магазин електротоварів «Електродом» пропонує вам купити розетки і вимикачі від бренду "LEMANSO". Відмінні експлуатаційні характеристики наших товарів вигідно відрізняють їх від інших, які наповнили ринок України. Всі електроустановочні вироби, які ми пропонуємо, відповідають міжнародним і внутрішнім стандартам і вимогам електричної безпеки, що підтвердили тести в незалежних лабораторіях.

Відмінна якість, неперевершені технічні характеристики наших розеток і вимикачів, а також всі необхідні сертифікати відповідності - це те, що вигідно відрізняє наш інтернет-магазин електротоварів у Львові, від інших фірм представлених на місцевому ринку. Вимикач і розетка - це не тільки функціональні елементи зручності в квартирі, але і елемент дизайну сучасного житла. Цікаві і незвичайні дизайнерські рішення зовнішнього вигляду продукції, представленої в нашому магазині дає можливість підібрати і купити товар за смаком. В наявності є класичні моделі розеток білого і кремового кольору, а також сучасні вимикачі - з текстурою під дерево або метал, яскравих і насичених кольорів.

До переваг наших електротехнічних виробів відносяться:

  1. висока якість;
  2. відмінні технічні та експлуатаційні характеристики;
  3. доступні ціни;
  4. великий вибір товару.

Ви можете купити розетки із заземленням і без, одинарні та подвійні, а також герметичні розетки і накладні. Якщо ж хочете купити вимикач, то для вас одинарні, подвійні і потрійні вимикачі, прохідні, проміжні і диммери - регулятори електричної потужності навантаження для регулювання яскравості світіння ламп.

Залишилися сумніви, є питання або просто потрібна консультація фахівця по електротовари - наберіть цей номер (032) 245-80-62 або пишіть на пошту. Ми працюємо для Вас!


0