Силові роз'єми


Показано з 1 по 15 з 205 (всього 14 сторінок)
Силові роз'єми

            Пристрої для оперативного та безпечного підключення електроприладів до різного виду джерел живлення називаються силовими роз’ємами. Такі прилади досить зручні для зарядки мобільних, стаціонарних електропристроїв у місцях скупчення людей та ресурсів, наприклад виробничі та сільськогосподарські об’єкти, вокзали, аеропорти тощо.
            Розетки і вилка – це найпростіший приклад роз’єму. З розетки, штекеру та відрізку гнучкого кабелю виготовляють подовжувачі, які роблять можливою переноску електроапаратури на різну відстань від місця підключення.
            Існує три способи монтажу силових роз’ємів: панельний, настінний та кабельний. При панельній установці розетки необхідно підключити у внутрішній частині електропанелі аби підключити до живлення переносне обладнання, яке потрібне для ремонтних робіт. Вилки при такій установці підключають до кабеля. Настінний спосіб монтажу передбачає встановлення розетки на стіну або з зовнішньої частини електрошаф. При кабельному - дві її частини підключають до кабеля і використовують як подовжувач.
            При виборі силових роз’ємів, як правило, звертають увагу на номінальний струм, число полюсів, ступінь захисту, довжину кабелю, технічні особливості, матеріал та кількість гнізд. Струм навантаження може коливатись від 6 до 35 А. Cилові роз’єми представлені на нашому сайті з різноманітних матеріалів: бекеліт, гума, каучук, пластик, термопластик.      


0