Інформація про доставку і оплату

Способи оплати

Шановні клієнти, тимчасово замовлення виконуємо тільки при повній передоплаті (п.2)

  • Післяплатою (при отриманні):

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України, де є відділення «Нової Пошти» і «SAT». При оплаті післяплатою додатково може стягуватися комісія.

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовленню і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізника.

  • Повна передоплата: на карту (Приватбанку), банківський перерахунок:

Оплата здійснюється в такий спосіб:

а) оплата на карту: після оформлення замовлення менеджер магазину надішле Вам номер карти, на яку Ви зможете зробити платіж.

б) оплата за безготівковим розрахунком: після оформлення замовлення менеджер магазину надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається. Мінімальна сума для рахунку з ПДВ 1000 грн.

При виборі цього способу оплати доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на нашу карту або рахунок.

  • Оплата банківською картою (картою будь-якого банку (liqpay)):

Ви можете оплатити замовлення банківською картою * Visa і MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «картою будь-якого банку (liqpay)». Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Мінімальна сума замовлення 200грн.

 

Доставка

Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою ( «Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка ( «Нова пошта», «SAT»).

Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.

Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.

Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.

 

 

 

 

 

0