Викрутки


Показано з 1 по 15 з 83 (всього 6 сторінок)
Викрутки

            Викрутка – універсальний інструмент, що підходить для виконання великої кількості робіт різної специфіки. Практично у всіх знайдеться пара викруток для вирішення повсякденних побутових турбот. В залежності від форми наконечника розрізняють багато їх видів. Загалом основними типами, що користуються попитом, є хрестоподібні і шліцьові (плоскі) інструменти, які легко відрізнити між собою. Відповідно до назви, наконечники цих викруток будуть або плоскої, або хрестоподібної форми. Варто також враховувати, що форма кінцівки такого інструменту повинна відповідати формі гвинта, що будуть вкручувати.
            Важливим параметром при виборі викрутки є довжина її жала (ручки). Адже для роботи з різними механізмами та деталями необхідні інструменти такої ж різної довжини. На нашому сайті також представлені моделі з підсвіткою, індикаторні та двосторонні викрутки. Індикаторна модель може значно спростити ремонт у Вашій оселі, адже має вбудований індикатор та лампочку, що попереджають стик з фазним проводом або контактом, що перебуває під напругою.  
            Хрестоподібна модель досить функціональна в користуванні, адже буває різних розмірів та підходить для більшості видів болтів і саморізів. В асортименті такого виду Ви можете знайти як моделі невеликого розміру для роботи з мініатюрними саморізами на корпусах різноманітної побутової техніки, так і більші види викруток, за допомогою яких можливо працювати з болтами крупних видів. Іншим видом незамінного приладдя для роботи з електротехнікою є шліцьова або плоска викрутка, що також зручна у використанні для слюсарної та монтажної діяльності.


0