Шарнірно - губцевий інструмент


У наявності

146 грн.

У наявності

133 грн.

У наявності

375 грн.

У наявності

351 грн.

Показано з 1 по 15 з 88 (всього 6 сторінок)

         Незамінним пристроєм, який стане в нагоді майстрам, що працюють у сфері електрики, сантехніки, столярства, теслярства та чимало інших, без сумніву, є шанірно-губцевий інструмент. Він пригодиться у роботі з листовими матеріалами та дротами. Інструменти мають таку будову: ручка, зверху заточені краї з лезами та шарнір для створення руху. Шарнір в більшості випадків можна регулювати, але бувають і моделі з фіксованим ступенем затиску.                                       
         Застосовувати ці інструменти можна в різноманітній діяльності, як в ремонтних роботах, так і в побуті. В залежності від довжини та форми губок для захоплення і утримання предметів розрізняють такі види шарнірно-губцевих інструментів: плоскогубці, круглогубці та довгогубці, кліщі, кусачки, бокорізи.
         Плоскогубці – досить популярний товар як серед професійних майстрів, так і серед домашніх, адже ним зручно працювати на плоскій поверхні з дрібними деталями. Завдяки своїй подовженій формі наконечника плоскогубці стали найпрактичнішим інстументом для перекушування та деформації елементів. За функціональністю інструмент буває для згину невеликих деталей або для скручування проводів чи металевих дротів. Також виділяють комбіновані плоскогубці, що можуть згинати та деформувати деталі різного розміру від дрібних до великих, від круглих до плоских.
         Кліщі підходять для роботи з дуже дрібними елементами, адже вони досить щільно захоплюють предмети за допомогою своїх плоских чи загострених губок. Ними можна виконувати ряд різноманітних робіт від універсальних різнопланових таких, як вкорочення, згинання, розгинання, закручення, захоплення та витягування різних елементів, до специфічних вузькопрофільних. 
         Круглогубці – це щипці з губками круглої форми, що допомагають точково захопити дріт та виконувати рівномірний вигин. Довгогубцями називають різновид круглогубців, але перші відрізняються подовженою формою наконечника, що робить можливою роботу як з дрібними, так і з крупними гвинтами.
         Бокорізи слугують для виконання завдань у сфері монтажу, будівництва, а також в побуті для електронних виробів. Для уникнення уражень електричним струмом на цих інструментах вмонтована спеціальна ізоляція на ріжучих губках. Бокорізи можуть розірвати дроти з алюмінію та міді, що знаходяться під напругою до 1000В. Ці інструменти складаються з зазубрених наконечників, гострих лез, пружин повернення рукоятки та її блокіратору та вмонотованої зручної прогумованої ручки.


0