Лампочки

Наш інтернет-магазин електротоварів “Лемансо” у Львові представляє один з основних напрямків  – це продаж лампочок. В нашому каталозі Ви знайдете лампи різних типів: лампи денного світла, люмінесцентні, галогенні і світлодіодні лампочки.

До енергозберігаючих ламп відносяться люмінесцентні, які працюють за рахунок ультрафиолетового випромінювання.

Люмінесцентні лампи – газорозрядне джерело світла, видиме світло в якому випромінюється люмінофором (в основному), який світиться під впливом ультрафіолетового випромінювання розряду. Люмінесцентні лампочки генерують високий світловий потік при низькому енергоспоживанні, в деяких випадках до п’яти разів менше ніж в звичайних. Термін дії до десяти разів довший, при цьому інтенсивність світлового потоку залишається незмінною протягом всього періоду їх використання.

Галогенні лампочки – це лампи розжарювання, які відрізняються від звичайних наявністю в балоні буферного газу, який дозволяє отримати в декілька разів більшу світловіддачу і шестикратне збільшення періоду роботи. Галогенні лампочки  широко розповсюджені на українському ринку і використовуються в багатьох секторах промисловості та побуту. На сьогодні використовувати енергозберігаючі лампи вигідніше, ніж використовувати лампи денного світла. Ціна, в порівнянні з лампами розжарювання, у них вища, проте тривалість роботи в декілька разів довша. Використання енергозберігаючих (люмінесцентних та галогенних) ламп – правильний вибір, оскільки, з ними, витрати на електроенергію знижуються в декілька разів.

Також в нашому львівському магазині представлено лампи денного світла, які знайшли своє призначення в різних сферах. В нашому асортименті представлено такі види ламп: лампочки денного світла, кольорові, декоративні, а також лампочки, що розраховані на низьку напругу в 12В. Детальніше ознайомитись з асортиментом та цінами на електролампи, а також замовити їх  Ви можете на нашому сайті.

 


0