
Хіт продажу
Лампа Едісона Lemanso 40W E27 220-240V 2700K / LM720 опис, характеристики, відгуки
101 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 558198
Характеристики:
- Название - Декоративная лампа "шар"
- Производитель - Lemanso
- Напряжение питания - 220-240В
- Цоколь - E27
- Мощность одной лампочки - 40Вт
- Цветовая температура - 2700К
| Характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Електрична потужність | 40 Вт |
| Колір світла | Теплий (2700K) |
| Цоколь | E27 |
| Форма колби | Груша (стандарт) |
| Висота | 140мм |
| Діаметр | 64мм |
| Колір лампи | Прозора |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал | Алюміній • Скло |
| Сумісність з дімером | Так |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | -5°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | ≤ 1 сек |
| Код колірності | 827 |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів










