Лампи світлодіодні (LED)


..
..
Показано з 1 по 15 з 223 (всього 15 сторінок)
Лампи світлодіодні (LED)

Сьогодні світлодіодні лампи для побуту, на комерційних, виробничих та будівельних об'єктах є дуже популярні. Використовуючи такі джерела світла, можна як забезпечити яскраве, якісне підсвічування, а й істотно знизити витрати на оплату рахунків за спожиту електроенергію. Якщо ви хочете купити ЛЕД лампи від надійного виробника, за вигідною ціною, скористайтесь пропозиціями інтернет магазину LEMANSO.

В асортименті онлайн каталогу представлені різні види світлодіодних лампочок, і ви легко підберете оптимальний варіант для квартири, будинку, офісу, сервісного центру, готелю, ресторану, салону, спортивного клубу, школи, медичного закладу та не тільки. Пропоновані світлодіодні LED лампи є продукцією відомого бренду LEMANSO, мають високоякісні характеристики, відрізняються тривалістю експлуатації.

Переваги світлодіодних ламп

Чому багато хто вибирає саме світлодіодні лампи? Впровадження в індустрію освітлювальних приладів з LED-технологією дозволило підвищити не тільки якість освітлення, але й помітно знизити енергоспоживання порівняно з аналогами - галогенними лампами або люмінесцентними лампами розжарювання. Також LED-лампи мають такі переваги:

 • яскраве світло при зниженому споживанні енергії. При великій потужності лампи споживають знижену кількість електричної енергії, що є основною особливістю;
 • можливість вибору лампочки, яка випромінює холодне, тепле або нейтральне світло, а також RGB – різнокольорове світіння;
 • довговічність - звичайний термін служби ЛЕД ламп LEMANSO становить 30-50 тисяч годин, чого достатньо для 3-5 років справної роботи;
 • універсальність - джерела світла підходять для різних об'єктів як усередині приміщень, і на вулиці;
 • екологічність - вироби нетоксичні, не містять ртуть, не шкідливого впливу на людину, навколишнє середовище, не вимагають спеціальної утилізації після закінчення терміну експлуатації;
 • великий асортимент лампочок із різною формою колби. Ви можете вибирати LED лампи рефлекторні, споти, круглі, у формі груші, краплі, свічки (свічки на вітрі), таблетки, базуки та ін.

Якщо ви вибираєте вироби для максимального комфорту, то можете замовити моделі з кольором світіння RGB, на дистанційному управлінні, які змінюватимуть колір світлового потоку та яскравість залежно від ваших індивідуальних уподобань.

Особливості вибору світлодіодних ламп

Якщо ви плануєте придбання ЛЕД ламп, рекомендується враховувати такі нюанси:

 • тип цоколя у приладах освітлення (Е14, Е27, Е40, G13 тощо);
 • потужність. Цей параметр повинен відповідати розміру та призначенню приміщення;
 • колір світіння. Для домашнього освітлення краще замовляти LED-лампи з теплим свіченням, для офісу – версії з холодним світлом. Лампочки RGB можна використовувати у дизайнерських інтер'єрах;
 • форма колби, яка має підходити під плафон;
 • тип розсіювача (прозорий, матовий);
 • світловий потік;
 • гранична температура використання. У будинках, квартирах, інших опалювальних приміщеннях світлодіодні лампочки працюватимуть добре, тому що стандартна межа робочих температур становить +40С…-20С. Якщо ж вам потрібна лампочка, яка буде працювати у вуличних приладах освітлення, вибирайте модель, стійку до низьких температур.

Будь-яка світлодіодна лампа LEMANSO має ступінь захисту за міжнародним стандартом IP. Чим вище вказаний виробником цифровий код, тим вище рівень захисту виробу від зовнішніх негативних факторів:

 • перепадів температури;
 • пилу, бруду;
 • вологості, крапель води;
 • вібрацій.

Також зверніть увагу – є світлодіодні лампочки із вбудованими акумуляторами, що надають можливість забезпечувати об'єкт автономним освітленням протягом кількох годин за відсутності стаціонарного електропостачання.

Якщо ЛЕД-лампочки потрібні для світильників, підсвічування оранжерей, домашніх квітників, то в інтернет магазині LEMANSO ви можете замовити спеціальні моделі з кольоровим склом для вирощування орхідей та інших видів екзотичних рослин. Також кольорові LED-лампи вибирають для тераріумів, акваріумів.

Купити світлодіодні лампи в Україні з доставкою

На сайті LEMANSO купити діодні лампи від перевіреного виробника у вас є можливість вже сьогодні. Замовлення приймаються по телефону або через сайт – зручним для вас способом. На високоякісні світлодіодні лампи ціна є найбільш доступною через організацію прямих поставок. Придбати ЛЕД-лампочки ви можете з доставкою по Києву, Одесі, Дніпру, Харкову, Львову, іншим містам України.

 


0