





Лампа Lemanso LED 7,2W T8 85-265V 600 * 26мм для рослин / LM3806 опис, характеристики, відгуки
284 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 558675
опис відсутній
| Характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодні лампи T8 |
| Особливості | Для рослин |
| Напруга живлення | 85 - 265В |
| Електрична потужність | 7,2 Вт |
| Колір світла | Рожевий |
| Цоколь | G13 |
| Форма колби | Трубка (лінійна) |
| Довжина | 600мм |
| Діаметр | 26мм |
| Енергоефективність | A+ |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір лампи | Прозора |
| Аналог (лампа розжарювання) | 58Вт |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Індекс передачі кольору, Ra | >70 |
| Стабільність світлового потоку | 0,9 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Номінальний струм | 77mA |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал | Алюміній • Пластик |
| Сумісність з дімером | Ні |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Номінальний термін служби | 25000 год |
| Кількість циклів вмикання | 25000 |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | -10°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів










