Електротовари оптом

Якісні електротовари – це одне з найбільш затребуваних напрямків сучасного бізнесу. Асортимент, що випускається виробниками, налічує тисячі позицій різних виробів, моделей приладів і електроустаткування. Якщо ви шукаєте, де пропонуються дійсно вигідні умови на електротовари опт, скористайтеся інтернет магазином «Lemanso».

Наша компанія працює в сфері поставок всіляких електротоварів, починаючи з 2002 року, і за цей час отримала не тільки величезний досвід, але і має налагоджені поставки продукції від відомої торгової марки Lemanso. Електротовари оптом, які можна замовити вже сьогодні, це прилади освітлення різних форм і конструкцій, розетки і вимикачі, датчики руху і таймери, світлодіодні стрічки і дюралайт, а також багато іншого.

Як стати оптовим партнером інтернет-магазину Lemanso?

Якщо ви хочете замовляти електротовари опт, ми запропонуємо найбільш вигідні умови співпраці. Стати нашим оптовим партнером не складно – досить зробити перше замовлення, щоб активувати накопичувальну систему знижок. Пройдіть просту реєстрацію на сайті «Lemanso», щоб відстежувати стан вашого замовлення, бачити перелік замовлень, оформлених раніше, накопичувати бонуси.

При кожній покупці зареєстрованим на сайті покупцям нараховуються призові бали. При замовленні великих оптових партій розмір знижки узгоджується з клієнтом в індивідуальному порядку. Постійні і оптові покупці нашого інтернет магазину «Lemanso» отримують такі переваги:

  • можливість купувати сучасні і гарантовано якісні електротовари за демократичними цінами від виробника;
  • отримання додаткових знижок і бонусів при замовленні великих партій;
  • отримання виключно справних електротоварів без фабричного браку (продукція перед відправкою перевіряється менеджерами на наявність заводських дефектів);
  • можливість обміну, повернення на умовах, що відповідають нормам чинного законодавства;
  • відсутність збоїв поставок, запланованих за попередньою домовленістю.

Купити електротовари оптом з доставкою по Україні

Щоб купити електротовари оптом, виконайте наступні дії:

  • ознайомтеся з асортиментом, представленим в каталозі «Lemanso»;
  • визначіться з найменуваннями електротоварів, які вам потрібні;
  • визначайтеся з кількістю і уточнюйте у менеджерів, чи є необхідні позиції в наявності, чи не буде затримки з постачанням;
  • уточнюйте розмір індивідуальної знижки при замовленні великої партії товарів, зв'язавшись з представником компанії зручним способом.

При формуванні вашого замовлення менеджери можуть проконсультувати щодо характеристик і особливостей виробів: світлодіодних ламп, прожекторів, світильників, лампочок, таймерів, датчиків, дзвінків, розеток, вимикачів. Доставка електротоварів, що замовляються в інтернет магазині «Lemanso» оптом, здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Хмельницькому, Львову, іншим містам України.

 

0