Ліхтарики в Інтернет магазині електротоварів


..

Ліхтарик LEMANSO COB 3W / LMF56 чорний

У наявності

96 грн.

..
..

Ліхтарик LEMANSO COB / LMF53 чорний

У наявності

37 грн.

..
Показано з 1 по 15 з 35 (всього 3 сторінок)
Ліхтарики в Інтернет магазині електротоварів

Компактний ліхтар, ручний або кишеньковий - це, мабуть, найбільш затребуваний тип серед всіх освітлювальних приладів. Практично кожна людина рано чи пізно стикається з підступною темрявою і вирішує купити кишеньковий ліхтар, який легко і невимушено зможе супроводжувати свого господаря всюди і завжди. Повернення додому з роботи в темний час доби - це перше, що спадає на думку, коли мова йде про ручні ліхтарі і локальне зовнішнє освітлення.
В цілому, всі вироби, представлені в даному розділі, мають досить комфортними експлуатаційними характеристиками.  Зовнішній вигляд, компактність, лінза, відбивачі, вага та розмір кожної моделі мають виключно мініатюрні величини, використовувані елементи живлення - це завжди легкодоступні батарейки, які не поставлять вас в глухий кут де-небудь у віддалених від розвинутої цивілізації місцях.
Характеристика об'єктів дає змогу враховувати під час купівлі індивідуальне призначення для кожного користувача. Різновидів виведено велику кількість з урахуванням будь-яких побажань покупців. Є спеціалізовані ліхтарі для доповнення обладнання в певних галузях промисловості.
ліхтар-брелок для ключів - компактний варіант, який легко переносити, може називатися кишеньковим з огляду на місце для транспортування. Найчастіше має невелику потужність світлового ефекту.
налобні ліхтарі. Вони використовуються в основному у роботі шахтарів, дослідників. Плюсом є те, що руки повністю звільнені, а напрямок світла контролюється поворотом голови.
ручні ліхтарі. Виведено різні підвиди цього типу продукту. Абсолютно різноманітної потужності променів, розмірів і дизайну. Можуть підлаштовуватися до будови руки і статури користувача, ця грань регулюється безпосередньо під час купівлі. Під час тактильного контакту відразу є можливість зрозуміти, чи підходить він за охопленням, за вагою.
 


0