Нічники


..
..
Відвантажується кратно упаковці 24 шт. ..

Нічник Lemanso Сонце блакитний 4 LED / NL151

Немає в наявності

49 грн.

..
..
Показано з 1 по 15 з 42 (всього 3 сторінок)
Нічники

Нічник - неяскравий світильник на світлодіодах або неоні, який має невеликі розміри і є до того ж декоративним елементом будинку. Вони бувають з вимикачем, без вимикача і сенсорні. Причин для установки в спальні нічника безліч - це і підвищення комфорту, і терапія при боязні темноти, що часто спостерігається, наприклад, у маленьких дітей.
Великою популярністю користуються світлодіодний нічник в розетку. Нічник дитячий в розетку користується величезним попитом у покупців, так як їх зовнішній вигляд привертає увагу батьків і дітей. Купити нічник в розетку спонукає користувачів насамперед простота і функціональність даного світильника. Особливо популярні такі світильники в дитячих кімнатах. Такий світильник повинен бути максимально безпечним, споживати мінімум електроенергії, залучати своїм дизайном і розсіювати м'яке і приємне світло.
Купити нічник в розетку багато покупців вирішують ще й з тієї причини, що ця річ досить мобільна. У будь-який момент можна відключити нічник з розетки і перенести в будь-яке інше місце. Нічники Lemanso дуже компактні і мають абсолютно просту конструкцію у вигляді вилки з вимикачем і невеликого декоративного корпусу. Світильник нічник в розетку підключається при напрузі 220 вольт і використовується в мережі змінного струму з частотою вище 50 Гц. Оригінальний дизайн і форма приладу приваблює покупців різнобарвною стилізацією і веселими елементами.
 


0