Світлодіодні прожектори


Показано з 1 по 15 з 107 (всього 8 сторінок)
Світлодіодні прожектори

Світлодіодні прожектори – це електричні пристрої, головною метою використання яких є освітлення зовнішнього простору. Дані механізми забезпечують високоінтенсивне світло захисту відкритих територій. Ці електричні вироби також знайшли застосування у сфері декоративного підсвічування певних предметів та будівель. Можна також експлуатувати їх для освітлення великих рекламних щитів.

Завдяки широкому асортименту такі пристрої можна підібрати для будь-якого випадку. Якщо Ви шукайте економічний та довговічний прожектор, обов'язково зверніть увагу на світлодіодні моделі.

LED прожектор - важливі характеристики

Світлодіодні прожектори поступово замінюють традиційні металогалогенні вироби такого типу. Вони характеризуються симетричним розподілом світла та використовуються для освітлення великих поверхонь.

Прожектори лед - це довговічні, надійні та потужні пристрої для освітлення території. Кожна з моделей виробів властива певний набір характеристик. Наприклад, за рівнем захисту прожектори бувають кількох видів:

  • Окрему категорію складають прожектори з підвищеним класом захисту для внутрішнього застосування IP44. Вони призначені для приміщень, де електричні пристрої схильні до підвищеної вологості та ризику затоплення водою (кухня, ванна кімната). Прожектори з маркуванням IP44 зазвичай герметичні, у них також є прокладки, що запобігають намоканню та попаданню пилу та бруду всередину корпусу.
  • Ще одна дуже популярна категорія товарів – це клас захисту IP65. Вироби цієї категорії можна використовувати на відкритому повітрі, вони герметичні, повністю захищені від пилу та водяних струменів.
  • ІР67 та ІР68 ― остання категорія продуктів. Ці вироби повністю герметичні, непроникні для рідини (не припиняють працювати навіть за повного занурення, наприклад, у воду). Звичайно, ми не рекомендуємо занурювати світлодіодні прожектори IP67 та ІР68 у воду, оскільки це негативно позначається на терміні служби виробу (постійне нагрівання та швидке охолодження світлодіодів призводить до їхнього швидкого зносу). Але у разі зливи, пристрої будуть працювати безперебійно.

Що стосується потужності, то найбільш популярними є прожектори у чотирьох версіях: 10 Вт, 20 Вт, 30 Вт та 50 Вт. У базовій версії лампи випромінюють світло з колірною температурою 6400 K +/- 100 K. Робоча напруга прожекторів: 12 В, 12-24 В та 230 В. Світлодіодні прожектори потужністю 10 Вт, 20 Вт, 30 Вт, 50 Вт це ідеальне рішення для освітлення складського чи виробничого приміщення. Також вони дуже гарні для зовнішнього застосування, наприклад, для освітлення паркувань, площ. Існують також потужні світлодіодні прожектори: 150 Вт, 200 Вт, 500 Вт, 1000 Вт. Вибирати потужність прожектора необхідно в залежності від розміру ділянки.

Наприклад, прожектори потужністю 10 Вт в основному використовуються для освітлення рекламних щитів та як освітлення входів в об'єкти. Прожектори потужністю 20 Вт та 30 Вт найчастіше використовуються для освітлення будівель, парків, холів, басейнів. У ситуації, коли потрібне джерело світла більш високої інтенсивності, рекомендуються прожектори від 50 Вт до 100 Вт, які ідеально використовувати як основне джерело освітлення для площ, парковок, гірськолижних схилів та інших спортивних споруд.

Переваги використання LED прожекторів

Світлодіодний прожектор має величезну кількість переваг. Одним із найзначніших є його довговічність. Справа в тому, що пристрій може безперервно працювати від 50 тисяч годин. Це звільняє від надмірної витрати часу на заміну пристроїв для освітлення ділянки.

Рисою, яка якісно відрізняє прожектор світлодіодний від, наприклад, люмінесцентних ламп, є те, що ці пристрої не нагріваються під час роботи. Таким чином, вони виробляють менше тепла та мають невелику робочу температуру.

Прожектор led є надзвичайно енергозберігаючим пристроєм. Якщо порівнювати його із звичними галогенними лампами, економія ресурсів становить близько дев'яноста відсотків. Це не тільки дає змогу зберігати фінансові кошти, а й зберігає екологію.

Якщо led прожектор використовується для підсвічування певних предметів, він забезпечує майже такий рівень світла, як і природні джерела (80%). Це гарантує створення гарної композиції та натуральність кольорів предмета у будь-який час доби. Існує також можливість регулювати яскравість світла залежно від своїх переваг. Крім того, прожектор led вмикається і вимикається за лічені секунди.

Ці електричні прилади не завдають шкоди екології, адже для їх виготовлення використовують матеріали, що переробляються. Вони також не залишають вуглецевого сліду.

Пристрої також підходять для підвищення рівня безпеки ділянки. Справа в тому, що вони включаються та вимикаються автоматично. Якщо стороння людина спробує увійти на приватну територію без дозволу, прожектори автоматично ввімкнуться, попередять господарів про небезпеку та відлякають злодія.

Світлодіодні прожектори не вимагають догляду та постійного обслуговування та при цьому бездоганно працюють роками. Ці вироби також мають надзвичайну стійкість до зовнішніх механічних пошкоджень.

Світлодіодні прожектори в інтернет-магазині електротоварів LEMANSO

Купити лед прожектор - це ідеальне рішення для освітлення будинку, спортивних майданчиків, об'єктів нерухомості та парковок. Це також найкращий варіант для освітлення стін будівель, незалежно від їхнього характеру. Все це ви можете вибрати на сайті Lemanso, адже наш магазин пропонує найдемократичніші ціни на товари такого типу.


 


0