Прожектори в Інтернет магазині електротоварів


..
..
Показано з 1 по 15 з 68 (всього 5 сторінок)
Прожектори в Інтернет магазині електротоварів

Світлодіодні (LED) прожектори - це сучасне рішення для освітлення будівельних і господарських майданчиків, відкритих територій, фасадів будинків та іншого. Завдяки світлодіодним технологіям LED прожектори, при відносно малому споживанні електроенергії, володіють високою яскравістю світіння. Світлодіодні прожектори - гідна заміна прожекторам з галогенною лампою. Світлодіодні прожектори Lemanso - це якість за доступною ціною!

Світлодіодні (LED) прожектори - це потужні сучасні освітлювальні прилади спрямованого освітлення, які використовуються як для зовнішнього освітлення, так і внутрішнього освітлення приміщень. Використовувати світлодіодні прожектори можна для освітлення фасадів будівель,відкритих територій, ландшафтного дизайну. Також прожектори незамінні на будмайданчиках, на автостоянках, на інших промислових об'єктах. 
Найбільшою перевагою LED прожекторів, як і усіх світлодіодних це - значна економія електроенергії (до 90% у порівнянні з лампами розжарювання). Слід зауважити ще такі переваги використання світлодіодного прожектора:
-    тривалий час роботи (світлодіодна лампа безперервно працює до 50 000 годин);
-    адаптація до перепадів напруги (прилади безперервно функціонують при будь-якій напрузі або перепадах електричного струму);
-    пристосованість до різних температурних умов (світлодіодні прилади працюють без пошкодження і перебоїв при температурі від -40⁰С до + 40⁰С в будь-який час року);
-    мають низьке тепловиділення;
-    компактні габарити;
-    стійкість до вібрації і механічних навантажень.
Виробляються світлодіодні LED прожектори на базі світлодіодних елементів. Lemanso пропонує недорогі LED прожектори, що мають широкий діапазон температур світіння:
-    3000К - теплий;
-    4500К - нейтральний, денний, білий;
-    6500К - холодний білий.
LED прожектори також мають рефлектор. Завдяки відбиванню рефлектора світлові промені фокусуються, утворюючи потужний промінь. Це збільшує ефективність освітлювального приладу. Захист корпусу прожектора указує ступінь захисту (ІР). Світлодіодні прожектори Lemanso – це якість за доступною ціною.


0