





Прожектор LED 20w 6500K IP65 1600LM LEMANSO Посейдон чорний / LMP73-21 опис, характеристики, відгуки
130 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 692923
Інші варіанти:
опис відсутній
| Характеристики | |
| Довжина | 12.20 |
| Ширина | 9.50 |
| Висота | 3.40 |
| Тип товару | Прожектори |
| Напруга живлення | 170 - 265В |
| Електрична потужність | 20 Вт |
| Колір світла | Холодний (6500K) |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Серія товару | Посейдон |
| Технічні особливості | Промисловий • Вуличний |
| Довжина | 122мм |
| Висота | 95мм |
| Ширина | 34мм |
| Енергоефективність | A+ |
| Змінне джерело світла | ні |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Індекс передачі кольору, Ra | ≥80 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній • Термоскло |
| Сумісність з дімером | Ні |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Живлення | Від мережі |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | -10°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Код колірності | 865 |
| Увага! | Вивід кабеля має бути внизу! • Мінімальна відстань до освітлювального об'єкту – 1м • Максимальна висота встановлення - 2,8м • Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів



















