
Підсвітка для картин Lemanso 8W 96-264V 650Lm 6500K матовий нікель / LM948 опис, характеристики, відгуки
613 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 331671
Характеристики:
- Назва - Підсвітка для картин LM948
- Виробник - Lemanso (Лемансо)
- Тип - світлодіодний (LED) світильник
- Напруга живлення - 96-240В/50-60Гц
- Потужність - 8 Вт
- Світловий потік - 650 Lm
- Розміри - 550x185 мм
- Матеріал корпуса - метал
- Колір - матовий нікель
- Колірна температура - 6500 К
- Ступінь захисту - IP20
| Характеристики | |
| Тип світильника | Підсвітка (для стіни) • Світлодіодний |
| Напруга живлення | 90 - 265В |
| Електрична потужність | 8 Вт |
| Колір світла | Холодний (6500K) |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Світловий потік | 650 Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Матовий нікель |
| Матеріал | Метал |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів






