Світильники підвісні


Показано з 1 по 15 з 41 (всього 3 сторінок)
Світильники підвісні

         Підвісні світильники – це прилади для освітлення приміщення, що кріпляться до стелі завдяки підвісам. Вони користуються сьогодні популярністю завдяки своїй практичності та функціональності. На відміну від люстр, у світильниках цього типу можна регулювати висоту підвісу. 
         У залежності від призначення приміщення підвісні освітлювальні прибори здатні створювати певний тип освітлення: локальний або всеосяжний, інтенсивний або приглушений, розсіяний чи спрямований на певний предмет чи ділянку. Якщо встановити світильник у центрі кімнати, освітлюватись буде весь простір, якщо ж встановити на певних ділянках стелі – освітлення набуде допоміжного або локального характеру.    
         Підвісні світильники можуть використовуватися не лише в жилих будівлях, але й у спорудах промислового, торгового призначення, на вуличних об’єктах. У нас на сайті представлені підвісні освітлювальні прилади, що виготовлені з алюмінію, пластику та силікону. Для користування світильником на кухні рекомендовано обирати модель, виготовлену із металу чи пластику, адже там можливе скупчення кіптяви. Світильники з таких матеріалів довговічні, не вибагливі в обслуговуванні та стійкі до зміни в освітленні.
 


0