
Переноска гаражна 20м з вимикачем Lemanso чорна / LMA084 опис, характеристики, відгуки
496 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 79096
Характеристики:
- Назва - Переноска гаражна LMA084 з вимикачем
- Виробник - Lemanso (Лемансо)
- Напруга живлення - AC 220-240 В / 50-60 Гц
- Тип лампи - Е27
- Матеріал - ABS, метал
- Довжина шнура - 20 м.
- Ступінь захисту - IP20
| Характеристики | |
| Тип лампи | LED / світлодіодні |
| Тип світильника | Для LED ламп • Для гаража (переносні) |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Електрична потужність | 12 — 12 Вт |
| Колір світла | Холодний (6500K) |
| Спосіб монтажу | Портативний |
| Патрон | E27 |
| Технічні особливості | Без лампи • З вимикачем |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал • Пластик |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів

















