Світильники SMART


Показано з 1 по 15 з 25 (всього 2 сторінок)
Світильники SMART

           Світильники Smart – це прогресивні, економні та багатофункціональні прилади для освітлення найчастіше житлових та громадських видів приміщень. Завдяки світлодіодному випромінюванню світильники Smart Lemanso достатньо яскраво освітлюють приміщення при цьому не споживаючи великої кількості електроенергії.  
           Популярною функцією, що вбудована в такий вид світильників, є регулювання інтенсивності освітлення. За допомогою димера можна зменшувати чи збільшувати яскравість світла, пристосовуючи його під власні потреби. Також можна вмикати Smart світильник на довготривалий час не на максимальну потужність, таким чином зменшивши витрати на електроспоживання.      
           Ще однією з важливих переваг Smart світильників є дистанційне керування за допомогою зручного пульта. Таким чином Ви можете дистанційно вмикати та вимикати світильник, встановлювати різні режими роботи: нічне освітлення, плавне збільшення та зменшення температури і яскравості освітлення, а також покрокове перемикання колірної температури на 2700К (тепла), 4500К (нейтральна) і 6500К (холодна). Тож, світильники Smart Lemanso ідеально підійдуть Вам як для використання на роботі, так і для створення домашнього затишку і відпочинку.


0