
Спот Lemanso CD1213 золото - кришталеві підвіски MR16 опис, характеристики, відгуки
105 грн.
- Наявність: Попереднє замовлення
- Код товару: 621328
опис відсутній
| Характеристики | |
| Модель | CD1213 |
| Тип товару | Точковий світильник |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Максимальна потужність світильника | 50W |
| Колір основи | Золото |
| Патрон | G5.3 |
| Підвіски | + |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал | Метал + скло |
| Довжина | 172 мм |
| Глибина посадки | 55 мм |
| Діаметр врізний | 55 мм |
| Діаметр світильника | 81 мм |
| Характеристики | |
| Тип світильника | Точковий (спот) |
| Особливості | Хрустальні |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Електрична потужність | 10 — 10 Вт |
| Форма | Коло |
| Спосіб монтажу | Врізний (вбудований) |
| Патрон | G5.3 |
| Технічні особливості | Неповоротний |
| Колір спота | Золотий |
| Матеріал | Метал + скло |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів










