Світлодіодні панелі


       LED панель Lemanso LM1079 "Стелс" &nda..
       LED панель Lemanso LM1076 "Стелс" – сучасний ун..
       LED панель Lemanso LM1079 "Стелс" – сучасн..
       LED панель Lemanso LM1076 "Стелс" – сучасний ун..
                LED панел..
        LED панель Lemanso LM1075 "Стелс" – сучас..
Показано з 1 по 15 з 305 (всього 21 сторінок)
Світлодіодні панелі

         Світлодіодна панель – це тонка панель різних форм для ефективного освітлення різного виду приміщень. Цей предмет став альтернативним джерелом світла, що користується попитом як освітлювальна конструкція в офісних, промислових будівлях, в універмагах, торгових центрах, розважальних комплексах та у жилих приміщеннях.
         Світлодіодна панель - це вдала заміна традиційним растровим офісним світильникам. Світлодіоди слугують джерелом світла панелі, що дозволяє значно заощаджувати обіг електроенергії та кількість витрат на неї. Завдяки винесенню блоку живлення за межі конструкції світлодіодної панелі скорочуються до мінімуму шанси нагріву приладу.
         Додатковою перевагою є також легкий та швидкий монтаж панелі на різні види стель. Вони можуть бути врізані у гіпсокартонні стелі або кріпитися у накладному положенні. LED-панелі не потребують додаткового обслуговування, заміни лампочок, тому можуть бути встановлені навіть у важкодоступних місцях приміщення.
         Світлодіодні панелі відрізняються з-поміж інших освітлювальних приладів якістю освітлення, адже максимальну силу світла вони набувають практично миттєво, світять рівно, м’яко та без мерехтіння. При порушенні роботи одного світлодіоду, LED-панель продовжує працювати, рівномірно освітлюючи приміщення.
          Завдяки вмонтованим світлодіодам, що є екологічно нешкідливими, яскравість та колір освітлення у панелей може бути різного спектру. Вони відмінно поєднуються з предметами класичного, так і сучасного дизайну інтер’єру, що доводить універсальність та практичність світлодіодних панелей.


0