







LED панель Lemanso 10W 1000LM 6500K 170-265V / LM1078 Стелс квадрат опис, характеристики, відгуки
- Наявність: У наявності
- Код товару: 332973
LED панель Lemanso LM1078 "Стелс" – сучасний універсальний прилад для освітлення офісних та житлових приміщень, робочих зон, магазинів, торгових центрів та виробничих зон. Також аналогічні моделі широко використовуються для реалізації дизайнерських ідей для створення цікавих інтер’єрних проектів. Панель випромінює білий м’який колір холодного світла та має широкий кут розсіювання.
Розміри даної моделі 90х90мм, а товщина 35мм, тому її можна легко вбудувати в натяжні та підвісні стелі, ніші чи отвори квадратної форми. Інсталяційний розмір для кріплення в отворі за допомогою кліпс – 70мм.
У комплект входить світлодіодна панель, драйвер живлення та інсталяційні кліпси для кріплення.
| Характеристики | |
| Напруга живлення | 85 - 265В |
| Електрична потужність | 10 Вт |
| Форма | Квадрат |
| Колір світла | Холодний (6500K) |
| Спосіб монтажу | Врізний (вбудований) |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Світлова віддача | 90 Лм / Вт |
| Тип панелі | Проста |
| Серія товару | Стелс |
| Еквівалентна потужність | 80Вт |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Довжина | 120мм |
| Висота | 35мм |
| Ширина | 120мм |
| Врізний діаметр | 35 - 85мм |
| Енергоефективність | A+ |
| Кут розсіювання | 110° |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Індекс передачі кольору, Ra | >70 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | білий |
| Материал корпуса | Залізо |
| Матеріал плафона | Поліпропілен (PP) |
| Сумісність з дімером | Ні |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Кількість циклів вмикання | 15000 |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | 0°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів












