









LED панель Lemanso 18W 1800LM 6500K 170-265V / LM1079 опис, характеристики, відгуки
- Наявність: У наявності
- Код товару: 332975
LED панель Lemanso LM1079 "Стелс" – сучасний універсальний прилад для освітлення офісних та житлових приміщень, робочих зон, магазинів, торгових центрів та виробничих зон. Також аналогічні моделі широко використовуються для реалізації дизайнерських ідей для створення цікавих інтер’єрних проектів. Панель випромінює білий м’який колір холодного світла та має широкий кут розсіювання.
Її можна легко вбудувати в натяжні та підвісні стелі, ніші чи отвори квадратної форми. У комплект входить світлодіодна панель, драйвер живлення та інсталяційні кліпси для кріплення.
| Характеристики | |
| Напруга живлення | 170 - 265В |
| Електрична потужність | 18 Вт |
| Форма | Квадрат |
| Колір світла | Холодний (6500K) |
| Спосіб монтажу | Врізний (вбудований) |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Світлова віддача | 100 Лм / Вт |
| Тип панелі | Проста |
| Серія товару | Стелс |
| Еквівалентна потужність | 144Вт |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Довжина | 120мм |
| Висота | 35мм |
| Ширина | 120мм |
| Врізний діаметр | 35 - 85мм |
| Енергоефективність | A+ |
| Кут розсіювання | 110° |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Індекс передачі кольору, Ra | >70 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | білий |
| Материал корпуса | Залізо |
| Матеріал плафона | Поліпропілен (PP) |
| Сумісність з дімером | Ні |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Номінальний термін служби | 20000 год |
| Кількість циклів вмикання | 15000 |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | 0°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів


















