







LED панель Lemanso Крапочки 3+3W 350Lm 175-265V / LM537 рожевий опис, характеристики, відгуки
50 грн.
- Наявність: У наявності
- Код товару: 331663
Характеристики:
- Назва - LED панель Lemanso "Крапочки" 3+3W з рожевою підсвіткою 4500K / LM537
- Виробник - Lemanso (Лемансо)
- Тип - вбудований світлодіодний (LED) світильник
- Напруга живлення - 175-265В/50-60Гц
- Потужність світильника- 3Вт
- Потужність підсвітки- 3Вт
- Світловий потік - 350Lm
- Колір - білий
- Форма світильника - коло
- Висота - 30 мм
- Діаметр зовнішній - 120 мм
- Діаметр врізний - 70 мм
- Колірна температура - 4500К
- Колір підсвітки - рожевий
| Характеристики | |
| Модель | LM 537 "Крапочки" |
| Тип товару | LED панель |
| Напруга живлення | 175-265V |
| Електрична потужність | 3+3W |
| Форма світильника | Круг |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Колір світильника | Білий |
| Світловий потік | 350 Lm |
| Колір світла | 4500 K |
| LED підсвітка | + |
| Колір підсвітки | Рожевий |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Характеристики | |
| Напруга живлення | 180 - 265В |
| Електрична потужність | |
| Форма | Коло |
| Колір світла | Нейтральний (4000K) |
| Спосіб монтажу | Врізний (вбудований) |
| Світловий потік | |
| Тип панелі | Двоколірна |
| Серія товару | Крапочки |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Колір підсвічування | Рожевий |
| Енергоефективність | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | білий |
| Матеріал | Алюміній • Пластик |
| Сумісність з дімером | Ні |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Кількість циклів вмикання | 15000 • 20000 |
| Сертифікат | RoHS |
| Оптимальні умови роботи | 0°С - +40°С |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
Інформація про доставку:
Шановні клієнти! У зв'язку з складною ситуацією в країні можливі затримки відправлення Ваших замовлень до 3-5 робочих днів.
Доставка замовлень здійснюється перевізниками післяплатою («Нова пошта») або передоплатою на карту Приват банка («Нова пошта», «SAT»).
Здійснюється за рахунок клієнта відповідно тарифам перевізника.
Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення та узгодження адреси доставки.
Ми відправляємо замовлення у всіх напрямках України, які обслуговує перевізник.
Інформація про оплату
Мінімальна сума замовлення 500грн.
Способи оплати:
- Післяоплата (Оплата при отриманні Нова пошта)
- Передплата рахунку за банківськими реквізитами (IBAN)
- Передплата з перерахунку для юридичних осіб та підприємств
Гарантії
Обмін/повернення товару протягом 14 днів










