Таймери та датчики руху

Таймери чи розетки з таймерами

Таймери призначені для управління побутовими приладами за вказаною програмою. Наприклад: таймер включить обігрівач перед Вашим приходом, полив газону, компресор та освітлення Вашого акваріуму в потрібний час і на певний період.

Використовуючи функцію випадкового включення в електронних таймерах, можна створити ефект присутності у Вашій квартирі, для того щоб відлякати злодіїв та інших непроханих гостей.

Таймери поділяються на:

  • механічні;
  • електронні.

Механічний таймер – простіший в експлуатації, настроюється шляхом натискання на певні сигменти, що розташовані навколо циферблата, при цьому кожний сегмент відповідає за 15 хвилин роботи таймера. Так, механічний таймер забезпечує до 96 програм за 24-годинний період.

Електронний таймер – дає можливість налаштування як в ручному так і в автоматичному режимі. Час до закінчення програми відображається на електронному екрані. Такий таймер дозволяє настроїти до 140 програм включення-виключення в термін до 1 хвилини, а також має функцію випадкового включення.

Датчики руху

Датчик руху допомагає включити освітлення там, де Ви з’являєтесь, і виключає його, коли в йдете з зони його дії це економія електроенергії. Також з їх допомогою можна створити охоронну сигналізацію. В датчиках руху передбачене настроювання фотореле, тривалості включення світильника, коли об”єкт не рухається і чутливості.

Датчики руху бувають:

  • врізні в стіну;
  • для включення прожекторів;
  • накладні датчики на стіну і на стелю.

Врізні в стіну

Врізні або прихованої проводки – добре підходять для дому і заміняють собою звичайні вимикачі. Після встановлення таких датчиків вам більше не буде потрібно в темноті шукати вимикач, щоб включити світло в коридорі або йти його виключати.

Для включення прожекторів

Датчики для включення прожекторів – в порівнянні з попередньою моделлю мають великий рівень захисту – IP44. Їх можна встановлювати на вулиці  (їх краще встановлювати під накриттям) також вони можуть включати освітлення перед входом в дім або на парковці. Якщо датчик встановити на вхідні двері, то він буде включати світло, коли Ви будете виходити, а не тільки тоді, коли Ви наближаєтесь додому.

Накладні датчики

Накладні датчики можна встановлювати на стіну (120, 180, 220) або стелю (360). Ми пропонуємо накладні датчики з захистом IP44, також їх можна встановлювати на вулиці.

 


0